Znajdź muzyczne perły na giełdzie płyt winylowych

Znajdź muzyczne perły na giełdzie płyt winylowych

Znajdź muzyczne perły na giełdzie płyt winylowych

Nie lada gratka czeka w Porcie Rumia na miłośników dźwięków z czarnej płyty! W piątek 25 czerwca w pasażu galerii handlowej pojawią się stoiska z płytami winylowymi, kasetami magnetofonowymi i płytami CD. Na odwiedzających czeka kilkanaście tysięcy wyjątkowych egzemplarzy.

Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w piątek 25 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić!

W dniu zakończenia roku szkolnego pasaż Portu Rumia wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć kilkanaście tysięcy wyjątkowych płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych.Znajdź muzyczne perły na giełdzie płyt winylowych

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki z czarnej płyty. Swoje zbiory zaprezentują sprzedawcy z różnych części Polski oraz Niemiec, którzy chętnie podzielą się wiedzą i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 25 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od godziny 9.00 do godziny 20.00. Wstęp wolny.

Znajdź muzyczne perły na giełdzie płyt winylowych