Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

Mijający rok szkolny był dla uczniów wyjątkowo wymagający, dlatego warto nagrodzić ich sukcesy! W sobotę 26 czerwca Centrum Handlowe Auchan Gdańsk i Port Rumia przygotowały nagrody dla uczniów. Ci, którzy w specjalnych punktach w galeriach handlowych okażą świadectwa za rok szkolny 2020/2021, mogą otrzymać bon na letnie zakupy!

Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości uczniów. W tym roku szkolnym nauka odbywała się przez większość czasu zdalnie, co dodatkowo wymagało od uczniów trudu i motywacji. Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

W sobotę 26 czerwca Centrum Handlowe Auchan Gdańsk i Port Rumia organizują akcję pod hasłem „Przynieś świadectwo, zgarnij nagrodę”. Każdy uczeń, który odwiedzi galerie handlowe w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej i w Punkcie Obsługi Konkursu okaże świadectwo szkolne za rok 2020/2021, będzie mógł otrzymać wakacyjny prezent! Będzie to bon o wartości 30 złotych do zrealizowania tego samego dnia w sklepach galerii handlowych. To okazja, żeby uzupełnić letnią garderobę czy zdobyć książkę na wakacje.

Liczba nagród jest ograniczona. Bony na zakupy będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu oryginału świadectwa w Punkcie Obsługi Konkursu. Bon można zrealizować tylko jednego dnia, tj. 26 czerwca w sklepach galerii handlowych. Nie można go wykorzystać w hipermarkecie Auchan. Regulamin akcji jest dostępny na stronie internetowej galerii handlowych.

Akcja „Przynieś świadectwo, zgarnij nagrodę” odbędzie się 26 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku oraz w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Nagrody będzie można odebrać w Punktach Obsługi Konkursu w godzinach od 12:00 do 18:00. Liczba nagród jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *