Niespodzianki z okazji Dnia Taty

Niespodzianki z okazji Dnia Taty

Niespodzianki z okazji Dnia Taty

Z okazji Dnia Ojca Port Rumia we współpracy z Miejskim Domem Kultury przygotował niespodzianki dla świętujących. W sobotę 26 czerwca tuż obok galerii handlowej, w specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu, ojcowie będą mogli odpocząć i dowiedzieć się, jak zadbać o zdrowie i sylwetkę. W tym czasie dzieci wezmą udział w warsztatach kreatywnych i przygotują upominki z okazji Dnia Ojca. Wstęp wolny.

W Dzień Ojca warto pamiętać o upominku, który wywoła uśmiech na jego twarzy. Tych, którzy chcą przedłużyć celebrowanie tego wyjątkowego dnia Port Rumia zaprasza do odwiedzania strefy relaksu taty i dziecka, która w sobotę 26 czerwca pojawi się na parkingu przy galerii handlowej w pobliżu wejścia Hel. Na ojców i ich pociechy czeka tam wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Wszystkie atrakcje odbędą się z zachowaniem rygoru sanitarnego w przewiewnych namiotach.Niespodzianki z okazji Dnia Taty

Dzieci będą mogły odwiedzić kącik plastyczny, w którym pod okiem instruktora z Miejskiego Domu Kultury w Rumi będą mogły samodzielnie wykonać wyjątkowe upominki dla ojców o piłkarskiej tematyce. W zależności od wieku i zainteresowań najmłodszych będą to kolorowe laurki oraz breloczki i inne ozdoby, które umilą każdemu tacie kibicowanie.

W czasie, gdy dzieci będą wykonywały upominki, każdy tata będzie mógł odpocząć strefie relaksu. Będą mogli odpocząć na wygodnych leżakach przy relaksacyjnej muzyce serwowanej przez DJ’a oraz skorzystać z porad mikrobiologa, Joanny Porady. Specjalistka podpowie, jak zadbać o zdrowie i smukłą sylwetkę.

Atrakcje dla ojców i dzieci w strefie na parkingu przed Portem Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi będą dostępne 26 czerwca od godziny 14:00 do godziny 17:00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Rumi.

Niespodzianki z okazji Dnia Taty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *