Giełda płyt winylowych ponownie w Porcie Rumia

Giełda płyt winylowych ponownie w Porcie Rumia

Giełda płyt winylowych ponownie w Porcie Rumia

Nie lada gratka czeka w Porcie Rumia na miłośników dźwięków z czarnej płyty! W piątek 17 września pasaż galerii handlowej wypełnią stoiska z płytami winylowymi, kasetami magnetofonowymi i płytami CD. Na odwiedzających czeka kilkanaście tysięcy wyjątkowych egzemplarzy.

Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w piątek 17 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić! Pasaż Portu Rumia wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć kilkanaście tysięcy egzemplarzy płyt winylowych, płyt CD oraz kaset magnetofonowych.

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki z czarnej płyty. Swoje zbiory zaprezentują liczni sprzedawcy z Poznania, Płocka, Katowic, Krakowa oraz z zagranicy. Każdy z nich chętni podzieli się wiedzą i poradzi, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy najróżniejszych gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 17 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od godziny 9.00 do godziny 20.00. Wstęp wolny.

Giełda płyt winylowych ponownie w Porcie Rumia