Co po szkole? – targi zajęć dodatkowych dla dzieci

Co po szkole? – targi zajęć dodatkowych dla dzieci

Co po szkole? – targi zajęć dodatkowych dla dzieci

Zajęcia z robotyki i programowania, taniec, nauka języków obcych czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający pomorskie Centra Handlowe Auchan w sobotę 18 września zapoznają się z różnorodną ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

Nie wszystkie lekcje w szkole pozwalają dzieciom na szeroki rozwój pasji i zdolności. Dlatego warto wybrać dla najmłodszych takie zajęcia i atrakcje pozaszkolne, które pozwolą im na rozwój zainteresowań, a do tego będą okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich zastanawiających się, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Gdańsk oraz Port Rumia zapraszają na targi zajęć pozaszkolnych, które odbędą się w sobotę 18 września w pasażach galerii handlowych.

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe czy artystyczne.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk swoje różnorodne propozycje zajęć dla dzieci zaprezentują szkoła języków obcych Prestige Lingua, Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, RoboPlanet, Klub Kreatywnego Malucha Kakadu oraz Train Me Now – Cezary Dobrzelecki.

Na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą galerię handlową, czeka wiele ciekawych propozycji! Szkoła języków obcych Prestige Lingua przygotowała konkursy z nagrodami, doświadczenia chemiczne, a także gry i zabawy. Z kolei na stanowisku RoboPlanet – placówki, która prowadzi zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci – odbędzie się interaktywna wystawa robotów. Każdy z nich będzie dostępny do testowania i zabawy dla zwiedzających. Klub Kreatywnego Dziecka Kakadu zaprosi na warsztaty plastyczne dla dzieci. Będzie można własnoręcznie ozdobić materiałowe torby, poznać technikę decoupage oraz wykonać papierowe maski. Dodatkowo Cezary Dobrzelecki, trener personalny z Train Me Now zaprosi najmłodszych na zabawy sportowe.

Natomiast w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan będzie można dowiedzieć się, co dla najmłodszych przygotowały Centrum języków obcych TELLMORE, Laboratorium Pomysłów, Stacja Kultury – Biblioteka Rumia, Centrum terapii i wsparcia ,,Przystań na rozwój”, Klub tańca sportowego Creative Dance oraz Fundacja Zdrowia ,,ESCO, która prowadzi warsztaty terapii zajęciowej.

Wystawcy przygotowali również propozycje zajęć dla dzieci – pokazowe lekcje języka, warsztaty plastyczne, a także zabawy kreatywne i logopedyczne. Targi edukacyjne w Porcie Rumia uświetni pokaz podopiecznych klubu tańca sportowego Creative Dance, którzy przygotowali choreografię specjalnie na rozpoczęcie nowego sezonu.

Podczas targów rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się 18 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku oraz w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wystawcy będą dostępni od godziny 11:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Co po szkole? – targi zajęć dodatkowych dla dzieci