Bal Młodzieżowy na zakończenie wakacji

Bal Młodzieżowy na zakończenie wakacji

- kategoria Aktualności, Wydarzenia
Bal Młodzieżowy na zakończenie wakacji

W naszym mieście 30 sierpnia na sali gimnastycznej przy Salezjańskim LO odbył się bezalkoholowy bal dla młodzieży. Wzięło w nim udział około 120 osób, zabawę poprowadził wodzirej Szczepan oraz DJ Fnuky – Jakub Hinc.

Bal rozpoczął się, jak tradycja nakazuje, eleganckim polonezem, by po nim przejść przez zabawy i konkursy do tańców dyskotekowych. W konkursach oraz zabawach można było wygrać liczne nagrody sfinansowane m.in. przez burmistrza Michała Pasiecznego. Podczas balu wyjątkowy człowiek Tymoteusz Filar dał świadectwo swojej wiary chrześcijańskiej, w którym opowiedział jakie cuda Pan Jezus uczynił w jego życiu.

Organizatorami Balu byli rodzice młodzieży z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rumi, duszpasterze i siostry zakonne. Jedna z organizatorek, tak ocenia to wydarzenie: „Młodzież na balu pokazała najwyższą klasę – piękne stroje, wspaniała i bardzo radosna zabawa – 100% zaangażowania”.

Celem tego przedsięwzięcia było pokazanie rumskiej młodzieży i nie tylko, że świat jest piękny i zbudowany na wartościach oraz że można się wspaniale bawić bez alkoholu.

Zdjęcia: Maksymilian Bronk

Bal Młodzieżowy na zakończenie wakacji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *