Rumianie nie dostają swoich listów?

Rumianie nie dostają swoich listów?

- kategoria Aktualności, komentarze, Miasto
@Gazeta Rumska
Rumianie nie dostają swoich listów?

Dostałam wezwanie do sądu i wynikało z niego, że powinny przyjść mi przedtem poprzednie wezwania, które jednak nie dotarły, mimo że w domu cały czas ktoś jest. Skarga wniesiona do poczty nic nie dała. Nikogo nie obchodzi, ile mogłabym przez to stracić” – oto treść otrzymanej przez nas wiadomości.

Zbiega się ona z informacjami z rumskich for i profili społecznościowych. Na profilu “Rumia – co mnie gryzie?” pojawiło się pytanie o pracę listonosza w dzielnicy Biała Rzeka. Mężczyzna skarżył się, że nie otrzymuje rachunków do zapłaty, a o mandacie dowiedział się w chwili, gdy na konto wszedł komornik.

Zdarza się także, że listy dochodzą ze sporym opóźnieniem. Pojawiły się również sygnały o listach z początku września, doręczanych pod koniec października, a nawet leżących tygodniami na poczcie z powodu braku listonosza.

Zdawałoby się, że w dobie cyfryzacji takich sytuacji powinno być mniej, jak jednak widać, problem narasta. Czy spotkaliście się z podobnymi przypadkami? A może podobnie nawet sami ponieśliście szkody? Czekamy na Wasze sygnały!

Rumianie nie dostają swoich listów?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *