Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Wielbiciele tradycyjnych polskich smaków znajdą coś dla siebie podczas kolejnej jesiennej edycji jarmarku „Cuda Wianki” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Od 17 do 20 listopada na stoiskach w pasażu galerii handlowej będzie można wybierać spośród bogatej oferty regionalnych produktów.

Port Rumia po raz kolejny zaprasza na targi produktów regionalnych „Cuda wianki”. Jesienna edycja tego lubianego przez odwiedzających galerię handlową wydarzenia rozpocznie się już w najbliższą środę 17 listopada. Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia Przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców będzie można zakupić różnorodne, smakowite produkty spożywcze.

Na kupujących czeka bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy miodów prosto z pasieki. Z kolei wielbiciele orientalnych smaków, będą mogli wybierać spośród produktów dostępnych na stosiku z tureckimi produktami. Jarmark to również okazja, by porozmawiać ze sprzedawcami i dowiedzieć się więcej o sposobach wytwarzania oferowanych produktów.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się od 17 do 20 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Stanowiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny!

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *