Grudzień w Rumi – jakie atrakcje przygotował dla nas MOSiR Rumia?

Grudzień w Rumi – jakie atrakcje przygotował dla nas MOSiR Rumia?

- kategoria Imprezy w mieście, Wydarzenia
@Gazeta Rumska
Grudzień w Rumi - jakie atrakcje przygotował dla nas MOSiR Rumia?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi szykuje dla mieszkańców bogaty w różne propozycje i aktywny grudzień. O ile warunki pozwolą, odbędą się imprezy sportowe, odbywające się tradycyjnie przed świętami, a także atrakcyjne wydarzenia kulturalne.

Oto rozrywki, w których będziemy mieli możliwość uczestniczyć:

– 3.12.2021 – spektakl Teatru Piasku Tetiany Galitsyny „Opowieść wigilijna”.
Widzowie ujrzą na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem, światłem i śniegiem. Planowane są aż trzy przedstawienia w dogodnych dla publiczności godzinach. Wydarzenie biletowane.

– 4.12.2021 – występ Kabaret Skeczów Męczących w nowym programie „Najśmieszniejszy”.
Spotkanie potrwa prawie dwie godziny, a kabaret na tę okoliczność stworzył zuoełnie nowe postacie. Nie zabraknie historii absurdalnych i niemożliwych, ale jednocześnie opowiadających o naszej codzienności oraz bieżących wydarzeniach z kraju i ze świata. Wydarzenie biletowane. Bilety można kupić tutaj.

– 20.12.2021 – “Stand-up Charytatywka na Rehabilitację dla Kuby”.
Występy czołowych stand-uperów polskiej estrady, takich jak: Olka Szczęśniak, Adam Van Bendler, Maciej Brudzewski, Michał Kutek, Bartosz Zalewski, Darek Gadowski, Jasiek Borkowski i Paweł Bakteria. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację 23-letniego Kuby, mieszkańca Rumi, który uległ wypadkowi, na skutek którego ma trudności w poruszaniu się o własnych siłach. Bilety można kupić tutaj.

– 21.12.2021 – “Kolędowanie z Enejem” – Koncert Kolęd.
Usłyszymy zbiór tradycyjnych utworów w języku polskim i ukraińskim z płyty “Kolędy pod wspólnym niebem”. Bilety można kupić tutaj.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Źródło: MOSiR Rumia

Grudzień w Rumi - jakie atrakcje przygotował dla nas MOSiR Rumia?