Sylwester pod chmurką – skoro nie w Rumi, to gdzie?

Sylwester pod chmurką – skoro nie w Rumi, to gdzie?

- kategoria Aktualności, Ciekawostki, Wydarzenia
@Gazeta Rumska
Sylwester pod chmurką - skoro nie w Rumi, to gdzie?

Wiemy już od dawna, że miejska zabawa sylwestrowa w Rumi nie odbędzie się. Podobnie będzie w wielu innych miastach ościennych. Gdzie w takim razie możemy spędzić wieczór 31 grudnia, jeśli chcemy bawić się pod gołym niebem?

Zarówno w Rumi, jak i Gdyni oraz Wejherowie, pomarzyć możemy jedynie o imprezach zamkniętych. I oczywiście możemy poszukać wolnych miejsc “last minute”. Jeśli jednak marzy nam się zabawa na dworze, najbliżej będzie nam do Gdańska i Pucka.

Gdańsk – Margaret i DJ Adamus

Sylwester w Gdańsku, z powodu pandemii, odbędzie się w nieco zmienionej formule, w trzech dzielnicach. W każdej z nich, czyli w amfiteatrze Parku na Oruni, na plaży w Brzeźnie i Jarze Wilanowskim, o 22:00 rozpocznie się koncert.

I tak zgromadzeni na plaży w Brzeźnie będą mieli okazję posłuchać DJ-a Adamusa z zespołem Wet Fingers i Adą Szulc. W parku Oruńskim usłyszymy Golden Life, a w Jarze Wilanowskim DJ-a Bez Ksywy oraz Margaret. Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny.

Puck

Impreza sylwestrowa, z utrzymaniem obostrzeń, odbędzie się także w Pucku, na Starym Rynku. Dla najmłodszych przewidziano atrakcje o godz. 18:00, a następnie dla starszych, o 22:00 zabawę z DJ-em. O północy odbędzie się także pokaz sztucznych ogni.

Zabawę sylwestrową “mniejszego kalibru” zorganizować ma także Sopot. W godzinach 13-15 na scenie przy skwerze Kuracyjnym zaplanowano pożegnanie roku dla najmłodszych. Natomiast w godz. 16-22 grać będzie DJ Pete Grace i wokalistka Agnieszka Rassalska. Tu również wstęp wolny.

Źródło: trójmiasto.wyborcza; radiokaszebe.pl

Sylwester pod chmurką - skoro nie w Rumi, to gdzie?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *