Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Wielbiciele tradycyjnej polskiej żywności znajdą coś dla siebie podczas kolejnej edycji jarmarku „Cuda Wianki” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Od 19 do 22 stycznia na stoiskach handlowych w pasażu galerii handlowej będzie można wybierać spośród bogatej oferty regionalnych produktów.

Jarmarki „Cuda wianki” powracają do Portu Rumia. Już w najbliższą środę 19 stycznia w centrum handlowym rozpocznie się kolejna edycja tego chętnie odwiedzanego przez mieszkańców miasta wydarzania. Przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców będzie można zakupić różnorodne, smakowite produkty spożywcze. Na kupujących czeka bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy miodów prosto z pasieki.Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia Z kolei dla wielbicieli słodkich deserów dostępne będą ciasta pieczone według sprawdzonych domowych przepisów. Dodatkowo na jednym ze stoisk będzie można znaleźć przeróżne zestawy świec, które wypełnią wnętrze zapachem i dobrze sprawdzą się jako upominek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających w pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się od 19 do 22 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Stanowiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny!

Zasmakuj w produktach regionalnych w Porcie Rumia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.