Iwona i Grzegorz Grinholc zdobyli kolejne medale

Iwona i Grzegorz Grinholc zdobyli kolejne medale

- kategoria Aktualności, Sport
@Gazeta Rumska
Iwona i Grzegorz Grinholc zdobyli kolejne medale Fot. Grzegorz Grinholc/fb

W zeszły weekend w Toruniu miały miejsce Halowe Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Brało w nim udział także rumskie małżeństwo lekkoatletów, czyli Iwona i Grzegorz Grinholc.

Razem z żoną wywalczyliśmy dwa srebra na Halowych Mistrzostwach Polski Masters w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Toruniu. Iwonka pięknie walczyła na dystansie 3000 m. Jak także jestem bardzo zadowolony z wyniku zważywszy, że dopiero 6 tygodni temu wróciłem do treningów po długiej przymusowej przerwie i rehabilitacji, ale mieliśmy super kibiców – Krzysia i Wojtusia. Ich doping dodawał energii. Teraz trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, bo kolejne zawody już w kwietniu, a w lipcu Mistrzostwa Świata w Tampere. Będzie ogień” – napisał na swoim profilu Grzegorz Grinholc.

W zawodach brało udział 500 zawodników z całej Polski. Iwona i Grzegorz Grinholc zdobyli srebro w chodzie na 3000 metrów – każdy we własnej kategorii: K45 i M40.

Nie jest to pierwszy sukces! O wielu z nich donosiliśmy wcześniej, jak choćby o brązowych medalach Grzegorza Grinholca podczas 21 Mistrzostw Europy Masters w 2019 r. oraz o medalach zdobytych podczas VIII Halowych Mistrzostw Świata Weteranów w Lekkiej Atletyce w Toruniu.

Źródło: gwe24

Iwona i Grzegorz Grinholc zdobyli kolejne medale

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.