Kot w butach – rodzinne warsztaty teatralne w Stacji Kultura

Kot w butach – rodzinne warsztaty teatralne w Stacji Kultura

- kategoria Aktualności, Kultura, Stacja Kultura
@Gazeta Rumska
Kot w butach - rodzinne warsztaty teatralne w Stacji Kultura

Co o właścicielu mówią jego buty i jaki kostium może charakteryzować bohatera? Czy warto oceniać na podstawie ubioru? Być może na te pytania znajdziemy odpowiedź na rodzinnych warsztatach teatralnych, książką podszytych. Zaprasza na nie Stacja Kultura 09.04 o godzinie 11:30.

Na warsztaty obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl. Każdy uczestnik przynosi na nie jeden dowolny but – może być pożyczony, należący do zabawki, ceramiczny itp. Organizatorzy proszą także o przypomnienie sobie treści baśni “Kot w butach” i zapraszają każdego, kto odczuwa chęć pobudzenia swojej wyobraźni i poznania nowych ludzi.

Rodzinne warsztaty teatralne książką podszyte poprowadzi Weronika Łucyk, absolwentka teatrologii i kultury współczesnej UJ w Krakowie oraz Szkoły Pedagogów Teatru organizowanej przez Instytut Teatralny w Warszawie. Weronika Łucyk pracuje w Teatrze Wybrzeże jako pedagog teatru, współpracuje z Instytutem Teatralnym jako autorka scenariuszy na portal Teatroteka Szkolna, a także prowadzi dla studentów wiedzy o teatrze zajęcia z podstaw pedagogiki teatru na UG.

Źródło: Stacja Kultura

Kot w butach - rodzinne warsztaty teatralne w Stacji Kultura

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.