Casting do Rumskiego Wokalu 2022

Casting do Rumskiego Wokalu 2022

Casting do Rumskiego Wokalu 2022 Fot. UM Rumia

Niebawem rozpocznie się casting do szóstej już edycji Rumskiego Wokalu. Miejski Dom Kultury zaprasza każdego, kto lubi śpiewać i ma co najmniej 14 lat.

Casting odbędzie się 25 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Rumi i trwać będzie od godziny 16:00 do 20:00. Aby wziąć udział, trzeba zaprezentować dwie wybrane przez siebie piosenki (z podkładem lub bez). Następnie jury wybierze finalistów, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych i interpretacji tekstu. Główna nagroda to nagranie profesjonalnego demo wokalnego w studio nagraniowym. Regulamin konkursu i formularz można zobaczyć na stronie domkulturyrumia.pl.

Zapraszamy wszystkich, którzy noszą w sercu muzykę i którzy chcieliby przeżyć wokalną przygodę, do udziału w 6. edycji konkursu „Rumski Wokal” – mówi Agnieszka Skawińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi. – Osoby wybrane w drodze castingu wezmą udział w warsztatach wokalnych, interpretacji tekstu oraz pracy nad tremą. W połowie czerwca odbędzie się gala finałowa – dodaje.

18 czerwca odbędzie się Gala finałowa konkursu, na którą Miejski Dom Kultury planuje zaprosić Martę Burdynowicz – zwyciężczynię 12. edycji The Voice of Poland.

Źródło: UM Rumia

Casting do Rumskiego Wokalu 2022

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.