Giełda płyt winylowych zawita w Porcie Rumia

Giełda płyt winylowych zawita w Porcie Rumia

Giełda płyt winylowych zawita w Porcie Rumia

Nie lada gratka czeka w Porcie Rumia na miłośników dźwięków z czarnej płyty! W piątek 20 maja pasaż galerii handlowej wypełnią stoiska z płytami winylowymi, kasetami magnetofonowymi i płytami CD. Na odwiedzających czeka kilkanaście tysięcy wyjątkowych egzemplarzy.

Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, to giełda płyt winylowych, która odbędzie się w piątek 20 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić! Giełda płyt winylowych zawita w Porcie Rumia Pasaż Portu Rumia wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć płyty winylowe, płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Swoje zbiory zaprezentują liczni sprzedawcy z Polski i zagranicy, którzy chętnie podzielą się wiedza i poradzą, jaki egzemplarz wybrać.

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki z czarnej płyty. Sprzedawcy chętnie podzielą się wiedzą i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy najróżniejszych gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 20 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od godziny 9.00 do godziny 20.00. Wstęp wolny.

Giełda płyt winylowych zawita w Porcie Rumia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.