Zobacz kultowe modele samochodów

Zobacz kultowe modele samochodów

Zobacz kultowe modele samochodów

Port Rumia zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na kolejną wyjątkową wystawę. Przez blisko miesiąc w pasażu galerii handlowej będzie można oglądać oryginalne modele samochodów z lat 20. i 30. XX wieku. Legendy światowej motoryzacji będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej od 4 do 30 lipca od godziny 9:00 do godziny 21:00. Wstęp wolny.

Letni program wydarzeń w Porcie Rumia od lat wypełniają ciekawe spotkania i wyjątkowe wystawy! Od poniedziałku 4 lipca odwiedzający rumskie centrum handlowe będą mogli obejrzeć oryginalne zabytkowe modele samochodów, wyprodukowanych w drugiej i trzeciej dekadzie XX wieku.

W pasażu Portu Rumia pojawi się 5 egzemplarzy ze zbiorów Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji. Będą wśród nich modele Austin Seven Ruby z 1934 roku, Dixi DA 13/15 z 1927 roku, Chevrolet Superior z 1925 roku, Fiat 500 Topolino z 1938 roku oraz Ford T z 1926 roku. Zobacz kultowe modele samochodów Wszystkie zaprezentowane na wystawie auta będą oznaczone tablicami prezentującymi ich cechy oraz ciekawostki dotyczące produkcji czy dostępnych wersji.

Wystawa to nie lada gratka by w jednym miejscu zobaczyć kilka modeli, które tworzyły historię światowej motoryzacji i zrobić sobie pamiątkową fotografię na ich tle.

Prezentowane na wystawie zabytkowe samochody pochodzą ze zbiorów Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji. Na brukowanej uliczce pod dachem wystawowej hali w Chyloni można znaleźć eksponaty, ukazujące dzieje motoryzacji. Wśród nich są luksusowe limuzyny i popularne auta, samochody, które zmieniały bieg historii, półciężarówki pamiętające wojenną zawieruchę oraz motocykle z najróżniejszych części globu.

Wystawa kultowych aut zabytkowych będzie dostępna od 4 do 30 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do godziny 21:00. Wstęp wolny.

Zobacz kultowe modele samochodów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.