KiK otworzył sklep w Rumi

KiK otworzył sklep w Rumi

- kategoria Aktualności, Miasto
@Gazeta Rumska

22 maja 2014 roku popularna sieć dyskontów KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowy KiK mieści się w Galerii Rumia i oferuje bogaty asortyment, obejmujący odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe. Niekwestionowaną zaletą produktów dostępnych w sklepie KiK jest wysoka jakość oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Marka KiK cieszy się w Europie coraz większą popularnością. Również z Polsce sieć rozwija się równie dynamicznie, otwierając co miesiąc kolejne sklepy, co pozwala jej sytuować się wśród najbardziej rozpoznawalnych dyskontów tekstylno-odzieżowych.

Cena niezmiennie niska, jakość niezmiennie wysoka.
KiK zlokalizowany w Galerii Rumia przy ul. Sobieskiego 14 mieści się na powierzchni 430 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a atrakcyjna ekspozycja asortymentu zapewnia klientom komfortowe zakupy.

„Zgodnie z filozofią „korzystnie, modnie, z pomysłem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów, a przede wszystkim w niskich cenach. Kolekcje odzieży oraz oryginalnych dodatków i artykułów codziennego użytku cechuje bogate wzornictwo i kolorystyka, dzięki czemu bez problemu można znaleźć produkty zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Liczymy na to, że z sukcesem wypromujemy, nie tylko wśród klientów Galerii Rumia, ideę, iż atrakcyjna moda i tekstylia domowe nie muszą być drogie” – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK w Polsce.

Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w rozsądnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w sklepie KiK w Galerii Rumia od poniedziałku do soboty, w godzinach 9 – 21 oraz w niedzielę w godzinach 10 – 20.

KiK otworzył sklep w Rumi