Nowy sklep w Galerii Rumia

Nowy sklep w Galerii Rumia

- kategoria Aktualności
@Gazeta Rumska

W dniu 26 czerwca 2014 r do grona najemców Galerii Rumia, oprócz operatora spożywczego Biedronka, dołączy również NEONET, oferującą klientom artykuły oraz akcesoria RTV i AGD.

Sklep zajmie powierzchnię około 540 m2 na poziomie 0 obiektu. Mieszkańcy Rumi będą mogli zrobić zakupy w nowej lokalizacji – sklep zostanie otwarty w Galerii Rumia przy ul. Sobieskiego 14 A.

Oprócz wielkiego wyboru sprzętu RTV, AGD, komputerów oraz multimediów i wyjątkowych promocji cenowych, sieć przygotowała z tej okazji także inne niespodzianki dla mieszkańców.

Otwarcie nowego salonu w Galerii Rumia zaplanowano na czwartek 26 czerwca 2014 roku na godzinę 9:00, a towarzyszące atrakcje potrwają do końca weekendu.

Już od godz. 9:00 rozpocznie się wielkie otwarcie salonu wraz z pokazem dj’skim oraz konkursami i zabawami z udziałem klientów, oraz liczne pokazy i degustacje.

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup wielkogabarytowych towarów o wartości 1000 zł NEONET na otwarciowy weekend przygotował promocyjną cenę na usługę transportową – symboliczną złotówkę.

NEONET jest firmą posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria, multimedia. Współpracuje z największymi producentami w Polsce i na świecie. Dynamiczny rozwój sieci sprawia, że powstało już blisko 300 salonów sprzedaży na terenie całego kraju.

W sklepach NEONET dostępny jest szeroki wachlarz produktów dopasowanych do potrzeb klienta, co pozwala na swobodne zapoznanie się z asortymentem, a także skorzystanie z fachowej porady profesjonalnych doradców. Firma oferuje także bogaty pakiet usług około sprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

 

Nowy sklep w Galerii Rumia