Nowa Rada Miejska Rumi

Nowa Rada Miejska Rumi

- kategoria Wydanie specjalne nr 3/2014
@Gazeta Rumska
Leszek Grzeszczyk, Okręg 1 - Platforma Obywatelska 4 lata, od urodzenia związany z Rumią, przedsiębiorca prowadzący działalność doradczą. 

Tomasz Urbaniak-Dzienisz

Okręg 2 - Platforma Obywatelska

39 lat. Od najmłodszych lat mieszka w Rumi. W 2007 roku założył działalność gospodarczą o profilu klimatyzacyjnym, której obecnie jest współwłaścicielem. Jego pasją jest sport oraz promocja zdrowego stylu życia.

 

Maria Bochniak

Okręg 3 - Samorządność Rumia

Od urodzenia w Rumi. Absolwentka historii na UG. Nauczycielka w SP 6. Radna Miasta Rumi od 8 lat. Mężatka, matka dwÛch cÛrek. Nieustępliwa w zabieganiu o budowę Centrum Rumi.

Magdalena Mrowicka

Okręg 4 - Platforma Obywatelska

29 lat. Od 18 lat mieszka w Rumi. Ukończyła SP nr 4 oraz LO nr 2 w Rumi. Edukację kontynuowała na UG na wydziale Ekonomii oraz na Zarządzaniu. Specjalistka w dziedzinie rachunkowości, od 10 lat prowadzi biuro rachunkowe.

 

Małgorzata Łoboz

Okręg 5 - Platforma Obywatelska

Całe życie związana z Rumią i pracą w szkole na terenie Rumi. Ukończyła studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku oraz historię i politologię na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Krzysztof Woźniak

Okręg 6 - Platforma Obywatelska

56 lat, urodzony w Rumi, żona Barbara oraz synowie Michał i Piotr. Wykształcenie wyższe prawnicze, ukończył studia podyplomowe z organizacji i zarządzania na UG. Prezes MKS Orkan Rumia. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

 

Michał Pasieczny

Okręg 7 - Platforma Obywatelska

Lat 37, żonaty, ojciec 6-letniego syna. Ukończył dwa kierunki studiów na AM w Gdyni: Inżynierię Zarządzania Remontami oraz Eksploatację Siłowni Okrętowych. Pracował w jednej z wiodących kompanii piwowarskich, a obecnie w firmie zajmującej się doradztwem i komunikacją.

Marcin Kaczmarek

Okręg 8 - Platforma Obywatelska

Lat 37. Od 1988 roku mieszkaniec Rumi. Wykształcenie średnie techniczne. Prowadzi działalność gospodarczą. Założyciel i zawodnik Arka Rumia Rugby. Należy do stowarzyszenia zajmującego się pracą z trudną młodzieżą.

 

Piotr Bartelke

Okręg 9 - Platforma Obywatelska

50 lat, wykształcenie wyższe, absolwent wydziału Prawa i Administracji UG, żonaty, dwoje dzieci, od urodzenia mieszkaniec Rumi. Zaangażowany w działalność wielu rumskich organizacji społecznych, m.in. prezes Stowarzyszenia Mieszkańców „Janowo”.

 

Ariel Sinicki

Okręg 10 - Platforma Obywatelska

37 lat, żonaty, ojciec 8-letnich bliźniaczek. Absolwent politologii na UG, ukończył również zarządzanie i marketing na BWSH. Radny minionej kadencji. Pracuje jako menedżer w restauracji. Honorowy Dawca Krwi.

 

Hanna Cegielska

Okręg 11 - Gospodarność

39 lat. Mieszkanka Rumi od 2000 roku. Fizjoterapeutka, absolwentka Gdańskiego Uniwesytetu Medycznego. Mężatka, ma dwÛjkę dzieci w wieku szkolnym.

Teresa Jałocha

Okręg 12 - Platforma Obywatelska

Urodzona w Szczecinie w 1960 roku. Od 1994 roku mieszka w Rumi. Mężatka, trójka dzieci. Ukończyła Policealną Szkołę  Zawodową im. T. Hubnera  na kierunku radiowo-telewizyjnym oraz studiowała Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na ASP.

 

Florian Mosa

Okręg 13 - Prawo i Sprawiedliwość

Lat 63, rodowity Rumianin. Absolwent I LO w Rumi i PG,  inżynier budownictwa lądowego. Projektant, zatrudniony w Biurze ProjektÛw Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego w Gdańsku. Od 2002 r. radny Rady Miejskiej Rumi.

 

Tadeusz Piątkowski

Okręg 14 - Gospodarność

Nauczyciel akademicki Politechniki Gdańskiej. Przez 3 lata mijającej kadencji przewodniczący Rady Miejskiej. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej SM ÑJanwoî.

 

Jolanta Dobrzeniecka

Okręg 15 - Platforma Obywatelska

Urodzona w Gdyni w 1976 roku. Od 10 lat mieszka w Rumi. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od 14 lat pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 1, pełni tam również funkcję koordynatora ds. promocji zdrowia.

 

Karolina Rydzewska

Okręg 16 - Platforma Obywatelska

34 lata. Członek Zarządu Regionalnego Gdańskiego NSZZ Solidarność. Obecnie pisze pracę podyplomową na temat pozyskiwania środków unijnych w celu przeciwdziałania patologii społecznej.

 

Michał Kryża

Okręg 17 - Prawo i Sprawiedliwość

Lat 49, żonaty. W Rumi mieszka od urodzenia. Absolwent Technikum Hodowli i Nasiennictwa w Rzucewie, pracuje w prywatnej firmie jako specjalista ds. spedycji. Pasjonat turystyki rowerowej.

 

Henryk Grinholc

Okręg 18 - Gospodarność

W Rumi od urodzenia. Wykształcenie średnie techniczne. Żonaty, ma troje dzieci. Radny Miasta Rumi 3 kadencji. Prowadzi gospodarstwo rolne, a ostatnio rÛwnież rodzinną firmę - dom bankietowy.

 

Beata Ławrukajtis

Okręg 19 - Platforma Obywatelska

Urodzona w 1974 r. w Gdyni. Mężatka, matka dwójki dzieci. Ukończyła studia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego.  Od 1998 roku pracuje w branży ubezpieczeniowej. Założycielka Komitetu Mieszkańców Dzielnicy Zagórze.

Marek Chodnicki

Okręg 20 - Platforma Obywatelska

36 lat, żonaty. Związany z Rumią od dziecka. Ukończył Szkołę Podstawową nr 1 w Rumi oraz Technikum Samochodowe w Wejherowie. Naukę kontynuował na UG, gdzie 3 lata temu obronił doktorat. Obecnie jest m.in. adiunktem na PG.

 

Lucyna Szypuła

Okręg 21 - Platforma Obywatelska

45 lat. Od 8 lat mieszka w Rumi. Matka trójki dzieci. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Gdyni oraz studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku. Pracuje jako nauczyciel w klasach młodszych.

ryrewy
reyery
reyer

Nowa Rada Miejska Rumi