Przedstawiciele Rumi w Radzie Powiatu Wejherowskiego

Przedstawiciele Rumi w Radzie Powiatu Wejherowskiego

- kategoria Wydanie specjalne nr 3/2014
@Gazeta Rumska

Ludwik Bach

Platforma Obywatelska

Urodzony w Rumi. Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Prezes oddziału ZKP w Rumi. Przewodniczący Rady Miejskiej Rumi (1990 - 1994), Radny Rady Powiatu Wejherowskiego (1998 - 2010), Wiceprzewodniczący Rady Powiatu (2002 - 2006). Znawca historii Rumi i regionu.

Leszek Winczewski

Platforma Obywatelska

Animator kultury. Wykształcenie wyższe - od 20 lat kieruje Domem Kultury SM Janowo w Rumi. Radny Powiatu Wejherowskiego w latach 2002 - 2014.

 

Jolanta Król

Platforma Obywatelska

Wykształcenie wyższe. Od 1987 rokumenedżer sportu w MOSiR Rumia. Aktywny działacz w lokalnych stowarzyszeniach sportowych. Przewodnicząca Rady Sportu w Rumi. Radna Powiatu Wejherowskiego. Przewodnicząca Komisji Sportu i Turystyki.

 

Ewa Pasieczna

Platforma Obywatelska

58 lat, w Rumi mieszka od 18 lat. Dwoje dzieci i dwójka wnucząt. Syn i córka wraz z rodzinami mieszkają w Rumi. Od prawie 20 lat związana z działalnością finansową i ubezpieczeniową. Propagatorka zdrowego stylu życia i zdrowego żywienia.

 

Łucja Słowikowska

Prawo i Sprawiedliwość

Lat 60, urodzona w Rumi, mezatka, 2 dorosłych dzieci. Wieloletnia radna miasta i powiatu wejherowskiego. Członek Akcji Katolickiej i stowarzyszenia ÑEFASî oraz członek zarządu fundacji Słowo.

 

Witold Reclaf

Prawo i Sprawiedliwość

Lat 49, zonaty, dwÛjka dzieci, wykształcenie wyzsze prawnicze, ukonczył podyplomowe studia w zakresiefi nansÛw i bankowosci, zdał panstwowy egzamin dla kandydatÛw do rad nadzorczych.

 

Anna Jamróz

Wspólny Powiat

Od urodzenia związana z Rumią. Absolwentka Prawa Uniwersytetu Gdańskiego, z zawodu prawniczka. Wcześniej matura w I LO w Rumi. Radna Powiatu Wejherowskiego. Miss Polski 2009, uczestniczka konkursu Miss World w RPA.

Przedstawiciele Rumi w Radzie Powiatu Wejherowskiego